Wyraź się koszulką – t-shirt z hasłem

t-shirt z hasłem

Pasują do shortów, spódniczek, długich spodni i są bardzo uniwersalne niemal pod każdą okazję. T-shirt damski to jeden z najwygodniejszych elementów garderoby. Trudno wyobrazić sobie stylizację bez niego. Występują w najróżniejszych wzorach, formach i rodzajach. Mogą być zarówno eleganckie, jak i do noszenia na co dzień. T-shirty są zdecydowanie takimi ubraniami, których nie może zabraknąć u nikogo w szafie.

W tym sezonie t-shirty przede wszystkim wyrażają to, co mamy na myśli, definiują kim jesteśmy i określają nasze zainteresowania. Na koszulkach można przemycić hasła o wydźwięku politycznym, jak i lekkie nawiązania do ulubionych filmów. Bardzo modne są proste koszulki z napisami, gdzie nie odciąga się uwagi od hasła, które komunikujemy. Na pokazach mody w tym roku pojawiło się wiele stylizacji, w których t-shirty odgrywały ważną rolę.

t-shirt

Parę zasad noszenia t-shirtów z napisami

Pomimo tego, że są one bardzo uniwersalne i można je założyć praktycznie wszędzie to czasami trzeba uważać w jakim miejscu, z jakim hasłem się pojawiamy.

W pracy powinno się unikać koszulek, na których napisy zajmują ponad połowę jej powierzchni. Tym bardziej trzeba zwrócić uwagę na kontrowersyjne hasła, które w pracy niekoniecznie mogą okazać się dobrym pomysłem. Sprawdzą się natomiast na spotkaniu ze znajomymi, wakacjach czy podczas weekendu.

Coraz więcej marek produkuje koszulki z napisami, a chętnych do ich noszenia jest naprawdę dużo. Nic dziwnego. Można je założyć zarówno do spódnicy o średniej długości, szortów, jak i długich spodni. Sprawdzą się zarówno na imprezie, jak i na wakacyjnej wyprawie. Takie t-shirty są zazwyczaj minimalistyczne i występują w stonowanych barwach, aby kolor nie odebrał roli głównej przekazywanej treści.

Wybierając t-shirt najlepiej kierować się tym co najbardziej się podoba. Trafne są wszelkie cytaty z filmów, książek oraz ulubionych seriali. Lepiej czasami uważać z kontrowersyjnymi napisami i nosić tylko takie cytaty, z jakimi faktycznie się zgadzamy.