Weekend w Toruniu i hotelu SPA

toruń nocą światła migocą stare miasto w toruniu w nocy

Każda z nas marzy czasem o tym, by wyjechać gdzieś na weekend i zrobić coś wreszcie tylko i wyłącznie dla siebie. I wreszcie możemy się temu oddać! Dziś bowiem zastanowimy się nad miłym wyjazdem wypoczynkowym do Torunia na jeden weekend. Co warto tam robić?

My, kobiety, lubimy spędzać czas w taki sposób, by był on zarówno pożyteczny i przyjemny. Można to zgrabnie połączyć podczas weekendu w Toruniu, kiedy będziemy nie tylko poznawały miasto, ale również poddawały się ciekawym zabiegom SPA i Wellness.

Warto, zanim przejdziemy do dalszej części artykułu, już teraz zapoznać się z ciekawą ofertą weekendu w Toruniu, jaką proponuje Hanza Pałac: https://hanzapalac.pl/28/o,4/oferty_specjalne/aktywny_weekend_z_rodzina_all_inclusive

toruńska starówka

Toruńska starówka nas zauroczy

Jeśli chodzi o Stare Miasto – Toruń jest jednym z najbardziej atrakcyjnych i tajemniczych miast w Polsce. Spacerując meandrami zabytkowych uliczek, naprawdę można poczuć ducha średniowiecznych i renesansowych czasów.

Jak powszechnie wiadomo – miasto słynie ze swoich legendarnych już pierników. Dlatego absolutnie obligatoryjne jest, by będąc na starówce, spróbować tych nieziemskich wypieków i poznać ich prawdziwy, tradycyjny smak, który jest wynikiem korzystania z tajnych receptur.

Również liczne kawiarnie oraz restauracje powinny nas zaskoczyć czymś niesamowitym. Toruńska kuchnia należy do jednych z najlepszych kuchni w Polsce. Dlatego właśnie nasz wyjazd będzie niezapomniany również dla naszych kubków smakowych.

Hanza Pałac strefa SPA łóżko do masażu
Warto skorzystać ze strefy SPA w Hanza Pałacu.

Zrobimy coś dla siebie w strefie SPA

Decydując się na weekend w Toruniu, warto jest zarezerwować nocleg w takim hotelu, który pomimo tego, że jest nieźle zlokalizowany i wygląda pięknie, posiada własną strefę SPA, w której będziemy mogły skorzystać z różnych, często nieznanych nam jeszcze zabiegów.

Masaż gorącymi kamieniami? Płynną czekoladą? A może jakiś peeling? To wszystko jest w zasięgu naszej ręki. Warto poświęcić jeden dzień z naszego wyjazdu na błogie lenistwo w basenie, saunie czy na łóżku do masażu. Nasze ciało oraz duch na pewno nam za to podziękują i dadzą nam sporo energii podczas powrotu do codzienności.