Warte uwagi komedie

teoria wielkiego podrywu

Rynek serialowy posiada w swojej gamie dość sporą ilość seriali komediowych jedne lepsze drugie gorsze. Jedno jest pewne każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego co lubi. Niektóre odcinki są dłuższe od tych typowych ale większość trwa zazwyczaj około 20 minut góra. Seriale komediowe zazwyczaj posiadają bardzo okrojoną fabułę bez żadnego celu, a życie tam się toczy z dnia na dzień bez wyżej ustalonej przyczyny. Jakie wg mnie są warte uwagi seriale komediowe przy których będziemy się sporo śmiali i możemy nawet uronić parę łez ze śmiechu?

Przede wszystkim „Shameless” – jest to Amerykański serial, które wydarzenia odbywają się w Chicago. Opowiada on o perypetiach wielodzietnej rodziny, która nie jest za bardzo zamożna ale potrafi sobie poradzić w życiu i każdy chociaż z początku dba o siebie zarówno rodzina, o której głównie jest ten serial jak ich pobliscy znajomi. Jest to jedna z bardziej niedocenianych i nieznanych u nas w kraju produkcji a kto ją zobaczy to wciąga go na długie godziny i szybko polubi rodzinę Gallagherów no może oprócz Franka ;-).

ekipa shameless

Kolejnym serialem komediowym który przykuł moją uwagę i chociaż wciąż pokazują się jego nowe sezony to wracam do poprzednich bo takie są dobre. Serialem tym jest „Brooklyn 9-9”, który opowiada nam o nowojorskich policjantach i o tym co się dzieje na ich posterunku. Grają tam tacy aktorzy jak Terry Crews czy Andy Samberg, który gra detektywa Jakea Peralte i jest to wg mnie jedna z najśmieszniejszych postaci w historii telewizji co ten człowiek potrafi zagrać to głowa mała!

ekipa brooklyn9-9 halloween

Trzecią produkcją, którą chciałbym przedstawić jest „Teoria Wielkiego Podrywu” która jest serialem o przygodach czterech młodych naukowców pracujących na Uniwersytecie i z początku jednej dziewczyny, która jest sąsiadką dwójki z nich Penny. Oczywiście z biegiem czasu kobiet pojawia się coraz więcej. Tak jak coraz więcej pojawia się sezonów, których w tej chwili jest 10, jednak  niestety nie są one już tak dobre jak kiedyś.