Biżuteria na Sylwestra 2018, co wybrać?

Najgorętsza noc w roku wymaga odpowiedniej garderoby, makijażu, fryzury oraz biżuterii np. złotych pierścionków z cyrkoniami czy złotej celebrytki. Niezależnie od tego, czy ten ostatni dzień w roku obchodzisz na hucznej zabawie, czy przy spokojnym spotkaniu w gronie najbliższych ci osób, powinnaś wyglądać zachwycająco. Dzięki temu poczujesz się pewnie oraz seksownie, co na pewno przełoży się na udaną zabawę.

Aby zapewnić sobie maksymalny komfort, ubierz w tym roku suknie podkreślającą każdy,  nawet ten najmniejszy walor twojego ciała oraz dobierz do niej idealną biżuterię. Nawet ta skromna pozwoli ci wyglądać olśniewająco i przyciągnąć uwagę zebranych gości.

Złote pierścionki z cyrkoniami

Taki pierścionek możesz łączyć z każdym typem biżuterii. Elegancki kamień będzie wspaniale odbijał światło. Dodatkowo cyrkonia perfekcyjnie współgra z innymi kamieniami szlachetnymi takimi jak perła czy topaz. Będzie również wyglądać efektownie jako jeden duży kamień czy kilka drobnych otaczających główny motyw. Warto, aby nie traktować tego rodzaju biżuterii jako namiastki droższej opcji. Złote pierścionki z cyrkoniami zniewalają swoim pięknem oraz będą ci służyć nie tylko w sylwestrową noc, ale również podczas każdej innej okazji (w końcu już niedługo karnawał). Warto dołączyć go jako dodatek do swojej wieczorowej kreacji.

Złota celebrytka

Złota celebrytka (fot. Ergold Jewellery)

Złote celebrytki niezmiennie od kilku sezonów cieszą się wielką popularnością. Powinnyśmy więc dołączyć ją do naszej sylwestrowej stylizacji. Nawet jeśli preferujemy skromniejszą wersję ubioru, taki dodatek nie musi być krzykliwy. Sprawdzi się jako ozdoba do jednolitej czy wzorzystej sukni. Jeśli twój dekolt jest rozcięty na plecach, możesz również zaopatrzyć się w złotą celebrytkę na plecy. Wybierz taką zawieszkę, która współgra z twoją sukienką i baw się świetnie do samego rana!

Podsumowanie

Postaraj się, aby ta noc była specjalna w każdym aspekcie. Warto postawić na taką biżuterię, jak pierścionki z cyrkoniami czy złota celebrytka, która pomoże wydobyć unikalne piękno stylizacji oraz podkreśli twoją nietuzinkową urodę. Dzięki temu przywitasz Nowy Rok 2019 w szampańskim nastroju!